Publikacje

Komentarze i artykuły przygotowywane przez lekarzy naszej Poradni można znaleźć na łamach specjalistycznych magazynów medycznych, jak również prasy codziennej i poradnikowej. Niektóre z nich zostały zamieszczone poniżej.Spotkanie Kwadransowych Grubasów
Data wiadomości: 24.03.2007

Kurier Poranny

 

Ćwiczą coraz intensywniej, tracą kilogramy. A im mniej tłuszczu - tym lepsza kondycja i samopoczucie. Kwadransowe Grubasy przygotowują się do czerwcowego marszu zdrowia.

Czytaj całość...

Pacjenci pójdą na naukę
Data wiadomości: 09.03.2007

Gazeta Współczesna

 

Chorzy na cukrzycę, którzy leczą się niektórymi insulinami, produkowanymi przez firmę Novo Nordisk, powinni do 1 kwietnia zgłosić się do lekarza diabetologa celem ustalenia dalszej terapii. Od tego dnia nie będą już bowiem dostępne w aptekach niektóre insuliny, zmieni się również typ wstrzykiwaczy, z których będą mogli korzystać pacjenci. Pacjenci otrzymają za darmo nowe wstrzykiwacze i poradę diabetologa m.in. w ośrodku przy ul. Zamenfoha.

Czytaj całość...

Wyleczą się bogaci
Data wiadomości: 25.11.2004

Gazeta Współczesna

 

Chorzy na cukrzycę oraz na białaczkę nie będą mogli leczyć się tanio najnowocześniejszymi preparatami. Ani lantus - insulina najnowszej generacji, ani ratujący życie chorym onkologicznie lek glivec, nie znalazły się na liście leków refundowanych, jaka zacznie obowiązywać w przyszłym roku.

Czytaj całość...

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje 13 - 15 z 15