Aktualności
Pragniemy, aby nasi pacjenci otrzymywali najnowsze informacje o wydarzeniach i programach prowadzonych w Poradni…

Refundowane pompy insulinowe między 18, a 26 r.ż.
Data wiadomości: 04.01.2012
Nasz Ośrodek, jako jedyny w województwie podlaskim, posiada kontrakt z NFZ na leczenie cukrzycy typu 1 z zastosowaniem refundowanych pomp insulinowych u pełnoletnich pacjentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Czytaj całość...

Nowe zasady wystawiania recept
Data wiadomości: 01.01.2012

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2011 r. w sprawie recept lekarskich, pacjent ubiegając się o wystawienie recepty na leki refundowane od dnia 1 stycznia 2012 roku, zobowiązany jest do okazania lekarzowi dowodu aktualnego ubezpieczenia. Jeśli pacjent nie przedstawi dowodu aktualnego ubezpieczenia, lekarz może odmówić wydania recepty na leki refundowane. W tej sytuacji możliwe będzie jedynie wystawienie recepty na zasadach pełnej odpłatności za lek.

Czytaj całość...

Zapraszamy do bezpłatnego programu edukacyjnego dla osób z cukrzycą
Data wiadomości: 04.08.2009
Do programu prowadzonego w naszym Ośrodku mogą przystąpić wszyscy pacjenci, którzy chcą poznać zasady życia z cukrzycą lub potrzebują wsparcia w leczeniu. W trakcie szkoleń  pacjenci oraz ich rodziny uczą się, jak osoby z cukrzycą powinny postępować, aby zminimalizować codzienne niedogodności oraz móc cieszyć się każdym dniem.
Czytaj całość...

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje 25 - 27 z 28