Publications 

On the pages of specialized medical magazines and the daily press you can find comments and articles written by the doctors of our Clinic. Some of them are listed below.Spotkanie Kwadransowych Grubasów
Added: 24.03.2007

Kurier Poranny

 

Ćwiczą coraz intensywniej, tracą kilogramy. A im mniej tłuszczu - tym lepsza kondycja i samopoczucie. Kwadransowe Grubasy przygotowują się do czerwcowego marszu zdrowia.

Read more...

Pacjenci pójdą na naukę
Added: 09.03.2007

Gazeta Współczesna

 

Chorzy na cukrzycę, którzy leczą się niektórymi insulinami, produkowanymi przez firmę Novo Nordisk, powinni do 1 kwietnia zgłosić się do lekarza diabetologa celem ustalenia dalszej terapii. Od tego dnia nie będą już bowiem dostępne w aptekach niektóre insuliny, zmieni się również typ wstrzykiwaczy, z których będą mogli korzystać pacjenci. Pacjenci otrzymają za darmo nowe wstrzykiwacze i poradę diabetologa m.in. w ośrodku przy ul. Zamenfoha.

Read more...

Wyleczą się bogaci
Added: 25.11.2004

Gazeta Współczesna

 

Chorzy na cukrzycę oraz na białaczkę nie będą mogli leczyć się tanio najnowocześniejszymi preparatami. Ani lantus - insulina najnowszej generacji, ani ratujący życie chorym onkologicznie lek glivec, nie znalazły się na liście leków refundowanych, jaka zacznie obowiązywać w przyszłym roku.

Read more...

<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>

Results 10 - 12 of 12